НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 20 жовтня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу будівельного паспорта забудови земельної діл..."  № 671 від 05.06.2019р. 
Документ №671 від 05.06.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.06.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.06.2019р.  № 671
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянкиРозглянувши звернення громадян про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки, керуючись ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.07.2011 р. №103 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати будівельний паспорт забудови земельної ділянки:

  1. Фізичній особі для реконструкції індивідуального житлового будинку з добудовою на вул. Рильського, 24А у м. Івано – Франківську.
 1. Відмовити у наданні будівельного паспорта забудови земельної ділянки:
  1. Фізичній особі для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Софіївка, 46 у м. Івано – Франківську.
 2. Зобов’язати замовника:
  1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення об’єкта будівництва.


  1. Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.
  2. При проектуванні і будівництві об’єкта містобудування, дотримуватись вимог, визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.

4.        У разі будівництва будинку загальною площею 300 кв. м.  і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Івано – Франківська та укладає з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно– транспортної та соціальної інфраструктури міста.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.

Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.