Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 697-р від 29.11.2007р. 
Документ №697-р від 29.11.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.12.2007УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 29.11.2007р.  № 697-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


 1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатків 1-4.


 1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду скласти список громадян, які приватизували житло;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям та відомствам провести звірку даних списків із списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.


 1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати громадянам свідоцтва на право власності.


 1. Житлово-експлуатаційним організаціям та відомствам переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатків 1-4.


 1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири та допоміжні приміщення за громадянами.


 1. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


 1. Внести зміни в розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду:
 • № 1, затверджене розпорядженням міського голови від 13.03.2001 р. №111-р, - уповноважений власник гр.Богович З. М. (зміна номеру квартири);
 • № 37493, затверджене розпорядженням міського голови від 28.04.2001 р. №205-р, - уповноважений власник гр.Оніпко І. П. (зміна загальної площі квартири).


 1. Вважати таким, що втратило силу розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду № 23051, затверджене розпорядженням міськвиконкому від 28.11.1997 р. № 319-р, уповноважений власник гр.Третьяков В. І. (заява).


 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Швадчака.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.