НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 15 жовтня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про покращення умов здійснення контролю у сфері благоус..."  № 751 від 26.06.2019р. 
Документ №751 від 26.06.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.06.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.06.2019р.  № 751
м.Івано-Франківськ
 


Про покращення умов здійснення контролю у сфері благоустрою та технічного нагляду за проведенням робітКеруючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою покращення умов здійснення контролю за дотриманням Правил благоустрою міста івано-Франківська та здійснення технічного нагляду за проведенням робіт на об’єктах благоустрою, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Надати право на безкоштовний проїзд для працівників відділу благоустрою, відділу муніципальної інспекції з благоустрою управління комунальної політики, сектору нагляду муніципальної інспекції з благоустрою та відділу технічного нагляду управління інфраструктурної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради в тролейбусах та автобусах КП «Електроавтотранс» для здійснення ними своїх повноважень в робочий час, а саме: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця - з 8.00 до 16.00 год.

2. КП «Електроавтотранс» (В Голутяк) спільно з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) виготовити відповідні посвідчення, які надають право безкоштовного проїзду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.