Розпорядження міського голови  "Про заходи з підготовки до проведення виборів народних ..."  № 241-р від 05.07.2019р. 
Документ №241-р від 05.07.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.07.2019УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 05.07.2019р.  № 241-р
 


Про заходи з підготовки до проведення виборів народних депутатів України


У відповідності до Закону України «Про вибори народних депутатів України», Указу президента України №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів»:


1.Організувати виконання заходів з організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України згідно з додатком 1.

2. Доручити працівникам виконавчого комітету міської ради надати допомогу в підготовці звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі на території Івано-Франківської міської ради згідно з додатком 2.

3. На час підготовки та проведення виборів відповідальні працівники наділяються повноваженнями та обов’язками відповідно до додатку 3.

4. Керівник структурного підрозділу міської ради особисто відповідає за створення умов для діяльності закріпленого працівника за виборчою дільницею з підготовки до проведення виборів, а у разі хвороби чи відпустки – за його заміну іншим працівником.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчука.
Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.