Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 745-р від 13.12.2007р. 
Документ №745-р від 13.12.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

17.12.2007УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 13.12.2007р.  № 745-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатків 1,2.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду підготувати платіжні доручення на суму використаних житлових чеків для приватизації кв._ на вул.І.Миколайчука, кв._ на вул.Степана Бандери, кв._ на вул.Галицькій, кв._ на Південному бульварі, кв._ на вул.Вячеслава Чорновола, кв._ на вул.Галицькый;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 3, 4, 5 та державному вищому навчальному закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” звірити дані списки зі списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.


  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати свідоцтва на право власності на громадян, які постійно мешкають в даних квартирах, в тому числі тимчасово відсутніх, за якими зберігається право на житло з обов’язковим визначенням уповноваженого власника згідно додатків 1,2.


  1. Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 3, 4, 5 та державному вищому навчальному закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатків 1,2.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири і допоміжні приміщення відповідно до законодавства.


  1. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Швадчака.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.