НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 15 жовтня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 778 від 04.07.2019р. 
Документ №778 від 04.07.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.07.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.07.2019р.  № 778
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території місті


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

1.1. Гольдбергу Олегу Володимировичу на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання та каналізації на вул. Миру, 31, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для підключення житлового будинку до мережі газопостачання на вул. Нечуя-Левицького, 9, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. ТОВ «Брот» (Т. Кацедан) на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання та каналізації в межах вулиць Берегової,18/1, 18/2, 20 та Чистої, 23/2, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

2.1. ПП «Інтеренергоінвест» (С. Бегін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Національної Гвардії.

2.2. ФОП Тютюннику Сергію Леонідовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Йосифа Сліпого, 19.

2.3. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу на вул. Максимовича.

2.4. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу на вул. Вовчинецькій (від вул. В. Івасюка до вул. Василя Симоненка).

2.5. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу на набережній ім. В. Стефаника.

2.6. ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (С. Мельник) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Марійки Підгірянки, 5.

2.7. ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль» (О. Лєпєнін) на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання та водовідведення на вул. П. Ребета, поруч будинку № 10.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.