Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 340-р від 21.06.2006р. 
Документ №340-р від 21.06.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.06.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 21.06.2006р.  № 340-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатків 1-3.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду підготувати платіжні доручення на суму використаних житлових чеків для приватизації кв._ на вул.Матейки, кв._ на вул.Євгена Коновальця, кв._ на вул.Василя Симоненка, кв._ на вул.О.Довженка, кв._ на вул.Молодіжній, кв._ на вул.Джохара Дудаєва, кв._ на вул.Євгена Коновальця, кв._ на вул.Надвірнянській, кв._ на вул.Виговського, кв._ на вул.Вячеслава Чорновола;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 3, 4, 6, 8, відділу капітального будівництва УМВС в Івано-Франківській області та будинкоуправлінню № 1 КЕЧ звірити дані списки зі списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.

  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати свідоцтва на право власності гр.Скрипнику О. Р.


  1. Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 3, 4, 6, 8, відділу капітального будівництва УМВС в Івано-Франківській області та будинкоуправлінню № 1 КЕЧ переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатків 1-3.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири і допоміжні приміщення за гр.Скрипником О. Р. . . . . . . . . . .


  1. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Швадчака.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.