Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 870 від 25.07.2019р. 
Документ №870 від 25.07.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.07.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 25.07.2019р.  № 870
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

1.1. ФОП Тютюннику Сергію Леонідовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Йосифа Сліпого, 19, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. ПП «ВОТУМ» (А. Соболик) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії в межах вулиць Короля Данила та Південного Бульвару, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. ТОВ «КМК Електро» (Т. Кріпкий) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Ленкавського, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.4. ТОВ «Станіславська Теплоенергетична Компанія» (С. Мельник) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Марії Підгірянки, 5, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

2.1. ПП «Інтеренергоінвест» (С. Бегін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Пасічна, 6. 

2.2. ПП «Вамбуд» (М. Ковальчук) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Ленкавського, 17г.

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

3.1. ТОВ «Кімната тепла» (О. Дзюба) на проведення земляних робіт для ремонту каналізаційної мережі на вул. Довга, 2.

3.2 Захарчукові Ігореві Володимировичу на проведення земляних робіт для прокладання каналізаційних труб на вул. Лермонтова.


4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.