Рішення міської ради  "Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської місь..."  № 95-5 від 26.04.2016р. 
Документ №95 від 26.04.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Регламенту Івано-Франківської міської ради
Рішення міської ради  №48 від 25.12.2015р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.04.2016 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(5  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 26.04.2016р.  № 95-5
 

Про внесення змін до Регламенту Івано-Франківської міської ради       Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 26, ч. 3 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


вирішила:


 1. Внести зміни до Регламенту Івано-Франківської міської ради, затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради від 25.12.2015р. № 48-2, а саме:


 • викласти в наступній редакції ч.1 ст. 2 Регламенту:

1. Рада є виборним органом, який складається з депутатів і, відповідно до закону, наділений правом представляти інтереси територіальної громади міста і приймати від її імені рішення. У своїй діяльності Рада керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, прийнятими у межах їхньої компетенції, Європейською хартією місцевого самоврядування, Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська та Регламентом.


 • викласти в наступній редакції статтю 28 Регламенту:

Стаття 28. Вирішення процедурних питань

1. Процедурними вважаються питання щодо визначення способу та порядку розгляду питань на пленарному засіданні Ради, а також зазначені в Регламенті як такі.

2. Процедурні питання приймаються Радою без підготовки у постійних комісіях та включення до порядку денного.

3. Голосування з процедурного питання здійснюється відразу після короткого обговорення. Процедурне питання вважається прийнятим, якщо за нього проголосували 2/5 депутатів від загального складу Ради, крім випадків, передбачених Регламентом та чинним законодавством. 

Якщо на розгляд Ради надійшли дві і більше альтернативних пропозиції з процедурного питання, вони ставляться на голосування в порядку надходження. При цьому, прийнятим вважається те питання, за яке проголосувало найбільше депутатів, але не менше, ніж 1/3 від загального складу Ради. 

Процедурне питання та результати голосування щодо нього заносяться до протоколу пленарного засідання Ради.


 • викласти в наступній редакції статтю 32 Регламенту:

Стаття 32. Види голосувань.

 1. Рішення ради приймаються:
 1. відкритим поіменним голосуванням;
 2. відкритим поіменним голосуванням опитуванням;
 3. таємним голосуванням бюлетенями».
 1. Дані про результати відкритого поіменного голосування, голосування опитуванням заносяться до протоколу пленарного засідання Ради.


 • викласти в наступній редакції статтю 33 Регламенту:

Стаття 33. Відкрите поіменне голосування.

 1. Відкрите поіменне голосування здійснюється за допомогою програмно-технічного комплексу системи електронного голосування, який дозволяє фіксувати результати голосування кожного депутата та міського голови.


 • викласти в наступній редакції статтю 34 Регламенту:

Стаття 34. Відкрите поіменне голосування опитуванням.

 1. Відкрите поіменне голосування опитуванням проводиться у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою програмно-технічного комплексу системи електронного голосування.
 2. Відкрите поіменне голосування опитуванням проводиться лічильною комісією шляхом поіменного опитування міського голови та депутатів згідно списку складеного за українським алфавітом.
 3. Під час проведення поіменного голосування опитуванням кожен депутат та міський голова при зачитуванні його прізвища та ім’я повинен підвестися і чітко оголосити своє рішення щодо проекту рішення словами «за», або «проти», або «утримався».


 1. Контроль за виконанням рішення покласти секретаря міської ради О. Савчук та постійну депутатську комісію з питань регламенту та депутатської діяльності.Міський голова                                                Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.