Рішення міської ради  "Про запровадження мораторію на будівництво нових та рек..."  № 139-5 від 26.04.2016р. 
Документ №139 від 26.04.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.04.2016р. № 139-5 "Про запровадження мораторію на будівництво нових та реконструкцію існуючих будівель і споруд в межах визначеної історико-архітектурної заповідної території міста Івано-Франківська"
Рішення міської ради  №138 від 24.05.2017р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення "Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.04.2016р. № 139-5 "Про запровадження мораторію на будівництво нових та реконструкцію існуючих будівель і споруд в межах визначеної історико-архітектурної заповідної території міста Івано-Франківська"
Рішення виконавчого комітету  №237 від 06.04.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.04.2016 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(5  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 26.04.2016р.  № 139-5
 

Про запровадження мораторію на будівництво нових та реконструкцію існуючих будівель і споруд в межах визначеної історико-архітектурної заповідної території міста Івано-Франківська


       Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про охорону культурної спадщини», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 р. № 878 «Про затвердження списку історичних міст України», з метою збереження традиційного характеру середовища історичної частини м.Івано-Франківська та припинення хаотичної забудови, на виконання повноважень з планування та забудови території міста, міська рада


вирішила:


       1. До затвердження містобудівної документації «Коригування (внесення змін до) генерального плану, суміщеного з історико-архітектурним опорним планом м. Івано-Франківська (в межах Івано-Франківської міської ради)» в межах визначеної історико-архітектурної заповідної території міста Івано-Франківська без відповідного на це рішення міської ради запровадити мораторій на:

       – розміщення і проектування нових (не розпочатих будівництвом на момент ухвалення даного рішення) будівель і споруд;

       – реконструкцію з розширенням і надбудовою існуючих будівель і споруд.

       2. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини заборонити видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки з питань, визначених пунктом 1 даного рішення.

       3. Комунальним підприємствам Івано-Франківської міської ради заборонити видачу технічних умов інженерного забезпечення об’єктів будівництва, визначених пунктом 1 даного рішення.

       4. Дане рішення не розповсюджується на питання:

       – проведення реконструкції та відновлення існуючих будівель і споруд в межах існуючих геометричних параметрів;

       – капітальний ремонт інженерних комунікацій та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність міста.

       5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду та постійну депутатську комісію з питань містобудування та земельних відносин (В. Яблонь).        Міський голова                                        Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.