Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 901 від 01.08.2019р. 
Документ №901 від 01.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

05.08.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 01.08.2019р.  № 901
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

    1. Комунальному підприємству «ІваноФранківськводоекотехпром» для нового будівництва мереж водопостачання та водовідведення на вул. Надрічній (від будинку №10 до будинку №54) у м. Івано – Франківську.
    2. Комунальному підприємству «Міська ритуальна служба» для нового будівництва адміністративних приміщень та кафетерію на вул. Л. Ребета, 10А у м. Івано – Франківську.
    1. Громадській організації «Івано – Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано – прибудованими приміщеннями громадського призначення для учасників та інвалідів АТО

на вул. Гната Хоткевича у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки 2610100000:08:010:0436) при умові укладення меморандуму про добросусідські відносини з мешканцями будинку № 44/3 на вул. Гната Хоткевича у м. Івано – Франківську.

2.        Зобов’язати замовника:

2.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.4.        При проектуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проектування об’єкта будівництва.

2.5.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно– транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.