Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 368-р від 11.07.2006р. 
Документ №368-р від 11.07.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

15.07.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 11.07.2006р.  № 368-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатків 1,2.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду підготувати платіжні доручення на суму використаних житлових чеків для приватизації кв._ на вул.Пасічній, кв._ на вул.24 Серпня, кв. _ на вул.С.Стецько, кв._ на вул.М.Вороного, кв._ на вул.Новій, кв._ на вул.Євгена Коновальця, кв._ на вул.Василя Симоненка, кв._ на вул.Угорницькій, кв._ на вул.М.Грушевського, кв._ на вул.Гамалії, в с.Крихівці, кв._ на вул.Вовчинецькій, кв._ на вул.Карпатській, кв._ на вул.Василя Стуса, кв._ на вул.Короля Данила;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9 та виконкому Крихівецької сільської ради Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області звірити дані списки зі списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.

  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати свідоцтва на право власності гр.Партан Л. Я. . . . . . . . . .


  1. Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9 та виконкому Крихівецької сільської ради Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатків 1,2.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири і допоміжні приміщення за гр.Партан Л. Я. . . . . . . . .


  1. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Швадчака.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2024 © Всі права застережено.