Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартир державного житлового фонду..."  № 406-р від 07.08.2006р. 
Документ №406-р від 07.08.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.08.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 07.08.2006р.  № 406-р
 


Про приватизацію квартир державного житлового фонду


  1. Керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, затвердити розпорядження госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду та визнати право власності на квартири за громадянами згідно додатків 1,2.


  1. З метою забезпечення перерахування суми використаних в процесі приватизації житлових чеків до позабюджетного фонду приватизації житла:


А) Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду підготувати платіжні доручення на суму використаних житлових чеків для приватизації кв._ на вул.Короля Данила, кв._ на Південному бульварі, кв._ на вул.Матейки, кв._ на вул.Івана Миколайчука, кв._ на вул.Євгена Коновальця, кв._ на вул.Покутській, кв._ на вул.О.Довженка, кв._ на вул.Івана Франка;

Б) Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 3, 4, 7, 8 та товариству з обмеженою відповідальністю “ЖЕО-КГД” звірити дані списки зі списками громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів;

В) Обласному управлінню ощадного банку відкрити депозитні рахунки на суму житлових чеків і здійснити з них платежі на підставі платіжних доручень госпрозрахункової групи з приватизації державного житлового фонду.


  1. Госпрозрахунковій групі з приватизації державного житлового фонду оформити та видати свідоцтва на право власності гр.Салманову О. В. . . . . . . . . . .


  1. Житлово-експлуатаційним організаціям 1, 3, 4, 7, 8 та товариству з обмеженою відповідальністю “ЖЕО-КГД” переукласти з уповноваженими власниками приватизованих квартир договори про участь у витратах на утримання будинків та прибудинкових територій згідно додатків 1,2.


  1. Івано-Франківському обласному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на квартири і допоміжні приміщення за гр.Салмановим О. В. . . . . . . . . .


  1. Вартість невикористаного в повному обсязі права на приватизацію житла компенсується цінними приватизаційними паперами, що визначається чинним законодавством на підставі розрахунку, виданого госпрозрахунковою групою з приватизації державного житлового фонду.


  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Швадчака.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2024 © Всі права застережено.