Рішення виконавчого комітету  "Про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюдже..."  № 982 від 22.08.2019р. 
Документ №982 від 22.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.08.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.08.2019р.  № 982
м.Івано-Франківськ
 


Про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджетуКеруючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року №415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" (із змінами) та розглянувши протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 14.08.2019р. №12, висновки фінансового управління і управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Виділити з резервного фонду місцевого бюджету головному розпоряднику бюджетних коштів – департаменту соціальної політики виконавчого комітету міської ради кошти в сумі 10000,0 (десять тисяч) гривень для надання матеріальної допомоги Криворотову Д. В. (вул. Степана Бандери, буд. кв.), квартира якого постраждала внаслідок пожежі, що мала місце 20.06.2019р.

2. Виділити з резервного фонду місцевого бюджету головному розпоряднику бюджетних коштів – виконавчому комітету міської ради кошти:

- для управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів з метою запобігання та оперативної ліквідації спалювання сухої рослинності в екосистемах міста в пожежонебезпечний період в сумі 80000,0 (вісімдесят тисяч) гривень;

- для комунальної установи "Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба" кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів з метою запобігання та оперативної ліквідації спалювання сухої рослинності в екосистемах міста в пожежонебезпечний період в сумі 40000,0 (сорок тисяч) гривень.

3.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати вищезгадані видатки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р.Гайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.