Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 991 від 22.08.2019р. 
Документ №991 від 22.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.08.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.08.2019р.  № 991
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

      1.1. ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (С. Мельник) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Січових Стрільців, 76 Б, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ПП «Інтеренергоінвест» (С. Бегін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Пасічній, 6, 8, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       2.1. ТОВ «Арсенал Сіті» (Т. Виноградник) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Національної Гвардії – вул. О. Сорохтея – вул. О. Довженка.

       2.2. Хомин Ірині Володимирівні на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання та каналізації на вул. Микитинецькій, навпроти будинку № 23.

       2.3. Ониську Миколі Петровичу на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання на вул. Трачів, 8.

       3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» Логойді Михайлу Івановичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водовідведення на вул. Одеській, 20.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.