Розпорядження міського голови  "Про створення та роботу мобільної групи виконавчого ком..."  № 333-р від 30.08.2019р. 
Документ №333-р від 30.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.09.2019УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 30.08.2019р.  № 333-р
 


Про створення та роботу мобільної групи виконавчого комітету міської ради із профілактики і запобігання спалювання сухої рослинності та побутових відходів на території Івано-Франківської міської ради


       

Керуючись п. 8 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 30, ст. 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Кодексом цивільного захисту України та «Правилами благоустрою міста Івано-Франківська», з метою профілактики і запобігання спалювання сухої рослинності, порушення інших протипожежних норм в екосистемах та об’єктах благоустрою на території міста:


  1. Утворити мобільну групу у складі:

І. Комарницький – начальник відділу екологічної безпеки КП «Муніципальна варта», керівник мобільної групи;

Л. Каспрук – пожежник-рятівник КУ «Івано-Франківська міська аварійно- рятувана служба», заступник керівника мобільної групи;

М. Атаманюк – завідувач сектора нагляду Муніципальної інспекції з благоустрою Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради. 

Р. Козаков – інспектор Івано-Франківського МВ УДСНС України в області (за згодою);

  1. Мобільній групі здійснювати обстеження території міської ради в період з 30 серпня до 11 жовтня 2019 року (з 16.00 по 20.00 год.) згідно додатку.

Керівнику мобільної групи І. Комарницькому щотижнево надавати письмову інформацію про проведену роботу в управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради.

  1. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, та комунальних підприємств виділяти підпорядкований їм службовий автомобіль, згідно додатку.
  2. Івано-Франківському МВ УДСНС України в області (В. Мацалак), сільським головам звернутись до релігійних конфесій щодо заклику до запобігання спалювання сухої рослинності на території Івано-Франківської міської ради.

Івано-Франківському МВ УДСНС України в області (В. Мацалак) підготувати матеріали та буклети про негативні наслідки спалювання сухої рослинності для здоров’я громадян.

Через засоби масової інформації здійснювати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Івано-Франківської міської ради

  1. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І. Максимчук) протягом вересня – жовтня поточного року у загальноосвітніх навчальних закладах міста організувати уроки з охорони довкілля та запобігання спалювання сухої рослинності та інших легкозаймистих предметів.
  2. Рекомендувати сільським головам сіл Крихівці, Угорники, Микитинці, Вовчинець, Хриплин Івано-Франківської міської ради рішенням виконавчих комітетів сільських рад прийняти Правила благоустрою своїх сіл і уповноважити працівників КП «Муніципальна варта» та Муніципальну інспекцію з благоустрою для складання адміністративних протоколів на території своїх населених пунктів в порядку встановленому Кодексом України про адміністративне правопорушення, а також виділяти відповідальних працівників для роботи в мобільній групі у їх населених пунктах.
  3. Рекомендувати сільському голові с. Вовчинець М. Назару розглянути можливість тимчасового обмеження доступу громадян до «Вовчинецьких гір» у пожежонебезпечний період 2019 року.
  4. Координацію роботи мобільної групи та узагальнення інформації про виконання розпорядження покласти на управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І. Влізло).
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Р. Гайда.
       Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.