Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 1010 від 29.08.2019р. 
Документ №1010 від 29.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

02.09.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 29.08.2019р.  № 1010
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

  1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради для нового будівництва проїзду через р. «Черешенька» від вул. Івана Курівця до мікрорайону «Черешеньки» у м. Івано-Франківську.
  2. Благодійній організації «Благодійний фонд «Фундація імені Короля Юрія» для нового будівництва технічного приміщення (компресорна), приблокованого до будинку на вул. Чорновола, 23 у м. Івано-Франківську.
  3. Громадській організації «Івано-Франківське обласне Об’єднання Ветеранів «Самопоміч» для реконструкції нежитлових приміщень на бульварі Південному, 41 у м. Івано-Франківську.
  4. Приватному підприємству «Перехід» для нового будівництва холодильних камер на вул. Польовій, 14 у м. Івано-Франківську.
  5. Приватному підприємству «Ростімекс» для реконструкції комплексу павільйонів з добудовою закладу торгівлі з офісними приміщеннями на вул. Василя Симоненка, 15 у м. Івано-Франківську.
  6. Приватному торговому підприємству «Лісна» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Дем’янів Лаз у м. Івано-Франківську.
  7. Товариству з обмеженою відповідальністю «Коваль (Автотехсервіс)» для нового будівництва гаражних приміщень та будівлі охорони на вул. Вовчинецькій, 223 у с. Вовчинець.
  8. Товариству з обмеженою відповідальністю «Тімтек» для нового будівництва адміністративної споруди з виставковим залом на вул. Л. Ребета у м. Івано-Франківську.
  9. Товариству з обмеженою відповідальністю «Торгово-виробнича фірма «Стиль» для нового будівництва торгово-складських приміщень на вул. Максимовича, 15 у м. Івано-Франківську.
  10. Товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім – Злагода» для реконструкції нежитлових приміщень магазину на вул. Євгена Коновальця, 149 у м. Івано-Франківську.
  11. Товариству з обмеженою відповідальністю «Люнер» для нового будівництва станції технічного обслуговування автомобілів на вул. В. Івасюка, 6 у м. Івано-Франківську.
  12. Фізичній особі для реконструкції квартир №1, №2, №3 під офісно-адміністративні приміщення на вул. Незалежності, 45 у м. Івано-Франківську.
  13. Фізичній особі для реконструкції творчої майстерні №47 під квартиру на вул. Довженка, 49 у с. Крихівці.
  14. Фізичній особі для реконструкції квартири №21 під діагностично-лікувальний кабінет охорони зору «Школа зору» на вул. Степана Бандери, 4 у м. Івано-Франківську.
  15. Фізичній особі для реконструкції офісних приміщень з долученням квартири №4 на вул. Степана Бандери, 4 у м. Івано-Франківську.
  16. Фізичній особі для нового будівництва складських та офісних приміщень на вул. Євгена Коновальця, 320 у м. Івано-Франківську.
  17. Фізичній особі для ремонтно-реставраційних робіт по пристосуванню частини пам’ятки архітектури (нежитлових підвальних приміщень) під заклад громадського харчування на вул. Мельничука, 3 у м. Івано-Франківську.
  18. Фізичній особі для реконструкції нежитлового приміщення №65 під квартири на вул. Хіміків, 24, корп. 1 у м. Івано-Франківську.
  19. Фізичній особі для реконструкції нежитлових приміщень з добудовою на вул. Вовчинецькій, 194 у м. Івано-Франківську.
  20. Фізичній особі для реконструкції господарського приміщення №VІ під магазин на вул. Слобідській, 28 у с. Крихівці.
  21. Фізичній особі для нового будівництва майданчика з штучним покриттям (для міні-футболу) з роздягальнями на вул. Височана, 18 у м. Івано-Франківську.
 1. Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:
  1. Фізичній особі для реконструкції квартири №99 під торгове приміщення на вул. Євгена Коновальця, 147 у м. Івано-Франківську.
  2. Фізичній особі для реконструкції квартири №20 під торгово-офісні приміщення на вул. Військових ветеранів, 4 у м. Івано-Франківську.
  3. Фізичній особі для реконструкції квартири №4 під торгово-офісні приміщення з долученням частини приміщення загального користування (горища) на вул. Академіка Гнатюка, 28 у м. Івано-Франківську.
  4. Фізичним особам для реконструкції квартири №2 з прибудовою та надбудовою на вул. Снігуровича, 11 у м. Івано-Франківську.
  5. Фізичній особі для реконструкції квартири №67 під торгово-офісні приміщення на вул. Степана Бандери, 62 у м. Івано-Франківську.
  6. Фізичній особі для реконструкції кімнати №291, №292 на вул. Вовчинецькій, 202 у м. Івано-Франківську.
  7. Фізичній особі для реконструкції квартири №58 під торгове приміщення на вул. Євгена Коновальця, 121 у м. Івано-Франківську.
  8. Фізичній особі для реконструкції квартири №19 під торгово-офісне приміщення на вул. Незалежності, 38 у м. Івано-Франківську.
  9. Фізичній особі для реконструкції квартири №1 під торгове приміщення на вул. Академіка Сахарова, 22 у м. Івано-Франківську.
  10. Фізичній особі для реконструкції квартири №2 під торгово-офісні приміщення на вул. Військових ветеранів, 3а у м. Івано-Франківську.
  11. Фізичній особі для реконструкції частини першого поверху житлового будинку під стоматологічний кабінет на вул. Коперніка, 25а у м. Івано-Франківську.
 1. Зобов’язати замовника:
  1. Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради

з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.


3.4.        При проектуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проектування об’єкта будівництва.

3.5.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.