Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1026 від 05.09.2019р. 
Документ №1026 від 05.09.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.09.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.09.2019р.  № 1026
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

1.1. Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомун-енерго» (Є. Герасименко) на проведення земляних робіт для ремонту і будівництва нової ділянки тепломережі на вул. Гната Хоткевича, 69-73, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Є. Герасименко) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Івана Павла ІІ, 20-22, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу н/т на вул. Снігуровича, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.4. Логойді Михайлу Івановичу на проведення земляних робіт для прокладання зовнішньої мережі водовідведення на вул. Одеській, 20, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.5. ПП «Альфа Енерго Груп» (Ульянова М. А.) а проведення земляних робіт для встановлення БКТП-10/0,4 кВ, прокладання КЛ-0,4/10 кВ, монтаж ВОРЩ-0,4 кВ на вул. Л. Курбаса, Площі Міцкевича, вул. Грушевського, 1-9.

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

2.1. Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомун- енерго» (Є. Герасименко) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Хоткевича, 85 к.3, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2.2. Гаврилюку Володимиру Дмитровичу на проведення земляних робіт для прокладання зовнішніх мереж водопостачання та каналізації на вул. Вовчинецькій, 52а, терміном 15 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2.3. ТОВ «Кімната тепла» (О. Дзюба) на проведення земляних робіт для реконструкції каналізації житлового будинку на вул. Хотинській, 2, кв.3, терміном 5 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2.4. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для підключення житлового будинку на вул. Урожайній, 7а,  терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2.5. Ониську Миколі Петровичу на проведення земляних робіт для прокладання водопроводу на вул. Трачів, 8, терміном 15 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» Хомику Станіславу Михайловичу на проведення земляних робіт для прокладання зовнішніх мереж водопостачання та каналізації на вул. Микитинецькій, 23.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.