Рішення виконавчого комітету  "Про видачу будівельного паспорта забудови земельної діл..."  № 1030 від 05.09.2019р. 
Документ №1030 від 05.09.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.09.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.09.2019р.  № 1030
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянкиРозглянувши звернення громадян про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки, керуючись ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.07.2011 р. №103 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати будівельний паспорт забудови земельної ділянки:

  1. Волощук О О для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Надрічній, у м. Івано-Франківську.
  2. Лашті Р П для будівництва літньої кухні з господарським приміщенням на вул. Зарічній (кадастровий номер земельної ділянки: ).
  3. Максимчук Н В, Максимчуку Л І для реконструкції житлового будинку з добудовою на вул. Сеченова, у м. Івано-Франківську.
  4. Русняк О І для будівництва житлового будинку на вул. Волошковій, у с. Крихівці.
  5. Свідруку В І для будівництва садового будинку у садово-городньому товаристві «Керамік» (кадастровий номер земельної ділянки: ).
  6. Стовбану М П для будівництва садового будинку у садовому товаристві «Пролісок» у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки ).
 1. Зобов’язати замовника:
  1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення об’єкта будівництва.
  2. Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених

робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської

ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

  1. При проектуванні і будівництві об’єкта містобудування, дотримуватись вимог, визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.

3.        У разі будівництва будинку загальною площею 300 кв. м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Івано – Франківська та укладає з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.

Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.