Розпорядження міського голови  "Про відзначення в місті 88 річниці з дня проголошення З..."  № 599-р від 26.10.2006р. 
Документ №599-р від 26.10.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.10.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 26.10.2006р.  № 599-р
 


Про відзначення в місті 88 річниці з дня проголошення Західно-Української Народної Республіки


Відзначаючи 88 річницю з дня проголошення Західно-Української Народної Республіки:


 1. Управлінню культури (В.Олексюк) та  відділу внутрішньої політики виконавчого комітету  міської ради (Р.Стасько) підготувати сценарій  та запросити громадськість міста 01.11.2006р. до участі в урочистій ході за маршрутом вул.Грушевського,21, – вул.Грюнвальдська,11,  та урочистому віче, яке відбудеться з 11.45 до 13.00 год. на площі біля пам’ятника визначним діячам ЗУНР.
 2. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради А.Лису забезпечити участь посадових осіб місцевого самоврядування в урочистій ході та святковому віче.
 3. Управлінням освіти і науки (М.Верес), у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету міської ради (В.Соловйов) залучити до участі в урочистостях учнівську та студентську молодь міста.
 4. Управлінню освіти і науки виконавчого комітету міської ради (М.Верес) організувати проведення тематичних уроків у школах міста.
 5. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради (П.Косюк) до 01.11.2006р. впорядкувати вищеназвану площу та прилеглу до неї територію, забезпечивши місця покладання підставками для вінків, встановити розети з державними прапорами на майданах міста та на площі, що по вул.Грюнвальдській, 11, встановити подіум біля пам’ятника видатним діячам ЗУНР і організувати вивішування державних прапорів на будівлях підприємств, установ і організацій міста.
 6. Сільським головам сіл Івано-Франківської міської ради організувати урочистості та пам’ятні заходи за місцем адміністрування та участь мешканців сіл у загальноміських урочистостях.
 7. Міському відділу внутрішніх справ УМВС України в Івано-Франківській області (В.Лемчак) забезпечити безпеку руху колони та охорону громадського порядку під час проведення заходу, а також перекриття руху транспорту по вул.Грюнвальдській на час проведення віча.
 8. Центру обслуговування споживачів та продажу послуг (Я.Болехівський) забезпечити озвучення урочистого віча, яке відбудеться з 11.45 до 13.00 год. 01.11.2006р. на площі біля пам’ятника визначним діячам ЗУНР, що на вул.Грюнвальдській, 11.
 9. Директору Івано-Франківського РЕМ М.Нестеренку забезпечити подачу відповідної електронапруги для здійснення звукопідсилення урочистого віча, яке відбудеться з 11.45 до 13.00 год. 01.11.2006р. на площі біля пам’ятника визначним діячам ЗУНР, що на вул.Грюнвальдській, 11.
 10. Головному лікарю центральної міської клінічної лікарні Я.Джигіті забезпечити медичне обслуговування  заходу.
 11. Консультанту з питань ЗМІ відділу патронатної служби  виконавчого комітету міської ради А.Олексину провести широке анонсування  та висвітлення заходу через засоби масової інформації  міста.
 12. Господарському відділу виконавчого комітету міської ради (В.Мельничук) придбати вінки, кошики та квіти і забезпечити їх доставку до місць покладань.
 13. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради В.Бойчука.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2022 © Всі права застережено.