Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1042 від 12.09.2019р. 
Документ №1042 від 12.09.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.09.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.09.2019р.  № 1042
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування якою має її дочка ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –- органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– буд.–– на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та їх батьком –– органу опіки та піклування, а також земельних ділянок за цією адресою.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її син ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.6. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.7. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– буд.–– на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.8. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла:

–– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому ––  частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла (майна):

–– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору дарування (купівлі-продажу) щодо придбання на ім’я дитини цілого буд. –- на вул.–– у м.Івано-Франківську та земельної ділянки площею –– га за цією ж адресою (кадастровий номер ––).

1.4. –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на відчуження належної йому –– частини автомобіля марки ––, легковий пасажирський-В, колір ––, рік випуску ––, реєстраційний номер ––, ідентифікаційний номер –– та зняття вищезазначеного автомобіля марки –– з обліку в компетентних органах. Зобов’язати –– зберегти майнові права дитини шляхом перерахування, виручених від продажу автомобіля марки –-, коштів на відкритий на ім’я дитини ––, –– року народження, рахунок в ––№––.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.