Рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок в..."  № 1128 від 03.10.2019р. 
Документ №1128 від 03.10.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.10.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 03.10.2019р.  № 1128
м.Івано-Франківськ
 


Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів


Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 6 ст.30-1 Закону України «Про охорону дитинства», ст.1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», пп.6, п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 зі змінами від 11.04.2018 року № 301 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 року № 436 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 20.09.2019 року (протокол № 8 ), виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів дітям, які зазнали  психологічного насильства:

1.1 ___, ___ року народження (свідоцтво про народження серія ___ №___, яке видане ___ р. міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану ____ управління юстиції у Донецькій області), яка проживає у квартирі ___ у пров.___, __, с. ___ Івано-Франківської міської ради статус дитини яка, постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та зазнала психологічного насильства на підставі довідки департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради від ___ року № ___ та висновку оцінки потреб сім’ї від ___ року, складеного міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

1.2  _____, ___ року народження (свідоцтво про народження серія ___ №___, яке видане ___ р. ___ міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), яка проживає у квартирі ___ на вул.___, __ у м. Івано-Франківську, статус дитини яка, постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та зазнала психологічного насильства  на підставі довідки департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради від ___ року № ___ та висновку оцінки потреб сім’ї від ___ року, складеного міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.