Розпорядження міського голови  "Про оформлення права власності на нерухоме майно..."  № 745-р від 27.12.2006р. 
Документ №745-р від 27.12.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.12.2006УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 27.12.2006р.  № 745-р
 


Про оформлення права власності на нерухоме майно


Керуючись главами 9, 10, 13, 24 Цивільного кодексу України та Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні":


1. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі Івано-Франківської міської ради  на  нежитлові приміщення, розташовані   на першому та другому поверхах в будинку на вул.Незалежності, які орендує ВАТ "Укртелеком" під міжміський переговорний пункт.

2. Оформити право власності за територіальною громадою міста в особі  Івано-Франківської міської ради  на  нежитлові приміщення, розташовані на другому та третьому   поверхах   в будинку на вул.Ринок.

3. Доручити обласному комунальному підприємству "Івано-Франківське ОБТІ" (М.Онуфрак) в установленому порядку здійснити оформлення права власності на нежитлові приміщення згідно із п.1 та  п.2 даного  розпорядження, в тому числі видати і підписати свідоцтва про право власності.

4. Уповноважити першого заступника міського голови В.Швадчака від імені виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради підписати свідоцтва про право  власності на нежитлові приміщення, оформлені згідно із п.1 та п.2 даного розпорядження.Міський голова                                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.