Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення об'єктів дрібнороздрібної ..."  № 1226 від 17.10.2019р. 
Документ №1226 від 17.10.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №529 від 04.08.2016р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про затвердження схеми розміщення об'єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на 2019 рік
Рішення виконавчого комітету  №302 від 14.03.2019р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

21.10.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.10.2019р.  № 1226
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг


       Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.08.2016 року № 529 «Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська», враховуючи рекомендації комісії з організації сезонної торгівлі, виконавчий комітет міської ради


вирішив :


1. Погодити розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг, відповідно до схеми погодженої управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності:

1.1. Суб’єкту господарської діяльності розміщення стенду для торгівлі окулярами та головними уборами на вул. Тичини, 1 на період з 18 жовтня до 31 грудня (включно) 2019 року (75 днів), після оплати згідно п. 6.1. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 6259,5 грн.

1.2. Суб’єкту господарської діяльності розміщення стенду для торгівлі окулярами та головними уборами на вул. Тичини, 1 на період з 18 жовтня до 31 грудня (включно) 2019 року (75 днів), після оплати згідно п. 6.1. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 6259,5 грн.

1.3. Суб’єкту господарської діяльності розміщення стенду для торгівлі окулярами та головними уборами на розі вулиць Тичини – Кардинала Любомира Гузара на період з 18 жовтня до 31 грудня (включно) 2019 року (75 днів), після оплати згідно п. 6.1. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 6259,5 грн.

1.4. Суб’єкту господарської діяльності розміщення двох стендів для торгівлі окулярами та головними уборами на розі вулиць Тичини – Кардинала Любомира Гузара на період з 18 жовтня до 31 грудня (включно) 2019 року (75 днів), після оплати згідно п. 6.1. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 12519,0 грн.

1.5. Суб’єкту господарської діяльності розміщення двох стендів для торгівлі окулярами та головними уборами на вул. Тичини, 1 на період з 18 жовтня до 31 грудня (включно) 2019 року (75 днів), після оплати згідно п. 6.1. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 12519,0 грн.

2. Погодити розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг відповідно до схеми затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.03.2019р. № 302 та зовнішнього вигляду торгового обладнання погодженого управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності:

2.1. Суб’єкту господарської діяльності розміщення лотка для торгівлі повітряними кульками на вул. Незалежності, навпроти будинку № 12 на період з 18 жовтня до 31 грудня (включно) 2019 року (75 днів), після оплати згідно п. 6.1. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 6259,5 грн.

3. Відповідно до п. 3.4. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2016 року № 529, обмеження щодо площі об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та об’єктів надання послуг у сфері розваг становлять:

       - об’єкти дрібнороздрібної торгівлі – до 2 м2 ;

       - електро-веломобілі – до 5 м2 для тимчасової стоянки та не більше 5-ти одиниць електро-веломобілів;

       - площі надувних дитячих майданчиків, басейнів, батутів тощо, визначаються, виходячи з технічного паспорта обладнання та додатково 1м по периметру обладнання, але площа не повинна перевищувати 50 м2;

4. Відповідно до п. 3.2. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2016 року № 529, при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг на території міста забороняється здійснювати торгівлю:

       - продовольчими товарами, якщо при їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних норм і правил, а також для додержання температурних режимів, умов зберігання та продажу цих товарів;

       - нефасованими і неупакованими продовольчими товарами з розносок, лотків, столиків, корзин, візків;

       - алкогольними напоями та тютюновими виробами;

       - дорогоцінними  металами, коштовним камінням та виробами з них;

       - товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув;

       - вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами, іграшками тощо;

       - на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 м і більше;

       - на газонах;

       - на зупинках громадського транспорту ближче, ніж 20м в межах видимості в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку;

       - навпроти пішохідних переходів;

       - поруч пам’ятників.

5. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.

6. Суб’єктам господарської діяльності дотримуватися вимог Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2016 року № 529.

7. Суб’єктам господарської діяльності при розміщенні об’єктів дрібнороздрібної торгівлі дотримуватись зовнішнього вигляду торгового обладнання, відповідно до схем розміщення погоджених управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

8. Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію харчових продуктів звернутись в Івано-Франківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для отримання відповідного погодження.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Руслана Гайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.