Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 1232 від 17.10.2019р. 
Документ №1232 від 17.10.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

21.10.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.10.2019р.  № 1232
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

  1. Вовчинецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради для нового будівництва мереж водопостачання та водовідведення на вул. Гайовій у с. Вовчинець.
  2. Управлінню капітального будівництва міськвиконкому для нового будівництва консультативно – діагностичного центру з відділенням невідкладної медичної допомоги на вул. Гетьмана Мазепи, 114 у м. Івано – Франківську.
  3. Комунальному підприємству «ІваноФранківськводоекотехпром» для реконструкції каналізаційного колектора на вул. Польовій у м. Івано – Франківську.
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Виробничо – комерційна фірма «Вікторія – Гал» для нового будівництва готелю   на вул. Кардинала Любомира Гузара у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки 2610100000: 05:001:0302).


  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Злагода – Буд» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Пасічній, 5/1 – 5/2, 7   у м. Івано – Франківську.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Класик – Авто»   для нового будівництва станції технічного обслуговування автомобілів на вул. Максимовича, 15 у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки 2610100000: 08:001:0168).
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Тургаз Інжиніринг» для реконструкції корпусу №21 нежитлової будівлі під офісні приміщення на вул. Академіка Сахарова, 23 у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки 2610100000:06:003:0236).
  4. Фізичній особі для реконструкції квартири №20 під торгово – офісні приміщення на вул. Військових ветеранів, 4 у м. Івано – Франківську.
  5. Фізичній особі для реконструкції квартири №4 під торгово – офісні приміщення з долученням частини приміщення загального користування (горища) на вул. Академіка Гнатюка, 28 у м. Івано – Франківську.
  6. Фізичній особі для реконструкції квартири №67 під торгово – офісні приміщення на вул. Степана Бандери, 62 у м. Івано – Франківську.
  7. Фізичній особі для реконструкції частини житлового будинку (першого поверху) під торгове приміщення на вул. Юліана Целевича, 16 Е у м. Івано – Франківську.
  8. Фізичній особі для реконструкції квартири №19 під торгово – офісні приміщення на вул. Незалежності, 38 у м. Івано – Франківську.
  9. Фізичній особі для реконструкції квартири №1 під торгово – офісні приміщення на вул. Академіка Сахарова, 22 у м. Івано – Франківську.
 1. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності внести зміни в містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва від 16.08.2018 р. № 102-31.2.1-01 для відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Млинівка (нове будівництво підпірних стінок) в районі масиву «Долина» та в урочищі «Багно» у с. Крихівці.
 2. Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва фізичній особі для реконструкції квартири №6 з долученням частини приміщення загального користування (коридора)  на вул. В. Маланюка, 14 у м. Івано – Франківську.

4.        Зобов’язати замовника:

4.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

4.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її                                   в установленому порядку.

4.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа,  що  надає  право  на  виконання  вищезазначених робіт,

виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради   з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

4.4.        При проектуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проектування об’єкта будівництва.

4.5.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно– транспортної та соціальної інфраструктури міста.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.