Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 1278 від 31.10.2019р. 
Документ №1278 від 31.10.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.11.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.10.2019р.  № 1278
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

  1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради для реконструкції перехрестя вул. Гетьмана Мазепи – Романа Гурика у м. Івано – Франківську.
  2. Івано – Франківській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано – Франківської міської ради Івано – Франківської області для нового будівництва дренажної каналізаційної системи на вул. Івана Франка, 19 у м. Івано – Франківську.
  3. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бельведерська, 4» для реставрації існуючого житлового будинку з пристосуванням горищного простору на вул. Бельведерській, 4 у м. Івано – Франківську.
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю промислово – виробничій фірмі «Думка і К» для реконструкції приміщень магазину з добудовою та надбудовою на вул. Тролейбусній, 15 у м. Івано – Франківську.
  5. Фізичній особі для реконструкції нежитлових приміщень №І, №ІІ, №VIII, №X, №XI, №6 з терасою з надбудовою на вул. Василя Симоненка, 11А у с. Вовчинець.
  6. Фізичній особі для реконструкції квартири №19 під торгово – офісні приміщення на вул. Короля Данила, 18 у м. Івано – Франківську.
 1. Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:
  1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Будстандарт» для нового будівництва виробничо – складської будівлі на вул. Хриплинській, 27В у м. Івано – Франківську.
  2. Фізичній особі для реконструкції квартири №58 під торгові приміщення на вул. Євгена Коновальця, 121 у м. Івано – Франківську.
  3. Фізичній особі для реконструкції квартири №2 під офісні приміщення на вул. Військових ветеранів, 3А у м. Івано – Франківську.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        При проектуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проектування об’єкта будівництва.

3.5.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно– транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.