Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1274 від 31.10.2019р. 
Документ №1274 від 31.10.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.11.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.10.2019р.  № 1274
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного Кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності (користування) яким має дитина:

1.1.1–– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –– року народження.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має  дочка ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має  дочка ––, –– року народження, за згодою, поданою її матір’ю –– органу опіки та піклування. Вважати таким, що втратив чинність п.1.1.3 рішення виконавчого комітету міської ради від 25.09.2019 року №1101.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право спільної власності та користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –- року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, ––, корп.– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.6. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –– року народження.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла:

–– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, та ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їм в рівних долях –– частин кв.–– на вул.––,  у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх ––, –– року народження, –– частини та ––, –– року народження–– частини кв.– на вул.––, ––, –– у м.Івано-Франківську.

2.Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.