Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1273 від 31.10.2019р. 
Документ №1273 від 31.10.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.11.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.10.2019р.  № 1273
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста

       

Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       1.1. ТОВ «Еко-Енерго-Вест» (В. Павликівський) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. П. Ребета, 3, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.2. ТОВ «Альянс ІФ і К» (П. Хвальбота) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. П. Калнишевського, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. Федчуку Віталію Петровичу на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання та водовідведення на вул. Котляревського, 2, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Вовчинецькій, 6, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Галицькій, 60, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.6. Стефанюку Тарасу Богдановичу на проведення земляних робіт для реконструкції мережі каналізації на вул. Данилевського, біля будинку № 24 на вул. Йосифа Сліпого,  терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.7. Івано-Франківській філії ДП «УДНДІПМ «Діпромісто» (Р. Глушкевич) на проведення земляних робіт для заміни кабельної лінії на вул. Івана Франка, 4, терміном 7 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.8. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для підключення багатоквартирного

житлового будинку до мережі газопостачання на вул. Горбачевського, поруч АС № 2, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.9. ТОВ «Спецмонтажбуд-ІФ» (В. Балагура) на проведення земляних робіт для прокладання мережі каналізації на вул. Гетьмана Мазепи, 164, зі сторони набережної ім. В. Стефаника, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

       2.1. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Є. Герасименко) на проведення земляних робіт для реконструкції кабельної лінії на вул. Б. Хмельницького, 63 – 69 Б.

       2.2. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для підключення житлового будинку до мережі газопостачання на вул. Микитинецькій, навпроти будинку № 23.

       2.3. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для підключення житлового будинку до мережі газопостачання на вул. Урожайній, 7 А.

       2.4. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для заміни аварійного газопроводу на вул. Максимовича.

       2.5. ФОП Гриців Наталії Михайлівні на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії та мережі газопостачання на вул. Василя Стуса, біля будинку № 9.

       2.6. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на Площі Ринок, 12

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.