Рішення виконавчого комітету  "Про видачу будівельного паспорта забудови земельної діл..."  № 1348 від 14.11.2019р. 
Документ №1348 від 14.11.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.11.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 14.11.2019р.  № 1348
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки


Розглянувши звернення громадян про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки, керуючись ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.07.2011 р. №103 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1.Надати будівельний паспорт забудови земельної ділянки:

1.1.Варніцькій Р В для будівництва індивідуального житлового будинку у садовому товаристві «Дружба» у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.2.Варніцькій Р В для будівництва індивідуального житлового будинку у садовому товаристві «Дружба» у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.3.Варніцькій Р В для будівництва індивідуального житлового будинку у садовому товаристві «Дружба» у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.4.Гуменяку І В для будівництва індивідуального житлового будинку у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.5.Даніву М М для будівництва індивідуального житлового будинку у садовому товаристві «Дружба» у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.6.Костюк С В для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Зеленій, 23 у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.7.Криховецькому Б В для будівництва індивідуального житлового будинку та господарської будівлі у с. Угорники (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.8.Куліковських В Г для будівництва індивідуального житлового будинку у садовому товаристві «Дружба» у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.9.Лимаренко В Б для будівництва гаража з господарським приміщенням на вул. Перехідній, у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.10.Мирович А П для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Волошковій у с. Крихівці (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.11.Михайлишин Н Й для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Чумака, у с. Вовчинець (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.12.Поліщук Н Я для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Ю. Романчука, у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.13.Пронюк Л Б для реконструкції частки індивідуального житлового будинку під індивідуальний житловий будинок та будівництво літньої кухні на вул. Рильського, у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.14.Самуляк О Б для будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Михайла Фіголя, у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки:).

1.15.Синкевич С І для будівництва гаража на вул. Достоєвського, у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки:).

2.Зобов’язати замовника:

2.1.Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення об’єкта будівництва.

2.2.Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених

робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської

ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.3.При проектуванні і будівництві об’єкта містобудування, дотримуватись вимог, визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.

3.У разі будівництва будинку загальною площею 300 кв м і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Івано – Франківська та укладає з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно– транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.