Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 1379 від 19.11.2019р. 
Документ №1379 від 19.11.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Івано-Франківську
Рішення міської ради  №391 від 15.12.2017р. Чинний
Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін у п. 3.2. рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 19.11.2019 р. № 1379 "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську"
Рішення виконавчого комітету  №58 від 16.01.2020р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про втрату чинності п. 1.3. рішення виконавчого комітету міської ради від 19.11.2019 р. № 1379 "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську"
Рішення виконавчого комітету  №387 від 26.03.2020р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.11.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.11.2019р.  № 1379
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-ФранківськуКеруючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


 1. Надати дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 8,26 м2, розташованої у ІІІ торговій зоні на вул. Горбачевського, 2.
  2. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 30,0 м2 із спорудою зупинки громадського транспорту, розташованої в ІІІ торговій зоні на розі вулиць Євгена Коновальця та Військової на підставі договору купівлі-продажу № 1 ТС від 29.06.2018 р. за умови облаштування під’їзду до зупинки громадського транспорту огорожею перильного типу відповідно до ДСТУ Б. В. 2.3 – 11.
  3. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 24,0 м2, розташованої у ІІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 100.
  4. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 15,0 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на вул. Тичини, 20.
 2. Відмовити у нададанні дозволу на розташування терміном на один рік та затвердженні суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди площею 25,16 м2, розташованої в І торговій зоні, на вул. Привокзальній, навпроти вокзалу, на підставі договору купівлі-продажу ТС суб’єкта господарювання від 01.07.2019 р.
 3. Продовжити дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурного типу двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 31,74 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні, на вул. Гната Хоткевича, у дворі будинків №№ 85/2 та 85/3.
  2. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 44,76 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. Івана Павла ІІ, між будинками № 9 та № 17.
  3. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 13,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Івана Павла ІІ, 18-20.
  4. Суб’єкту господарювання архітектурний тип трьох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 63,2 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні  на вул. Василя Стуса, 17.
  5. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 40,48 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на розі вулиць Євгена Коновальця та Національної Гвардії.
  6. Суб’єктам господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 10,4 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Симона Петлюри, 1.
  7. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 11,1 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Незалежності, 150.
 4. Надати дозвіл на розташування та затвердити суб’єкту господарювання новий архітип тимчасової споруди площею 5,0 м2, розташованої в І торговій зоні на розі вулиць Грушевського-Шпитальної терміном до 31.12.2020 р.

Скасувати п. 1.14 рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди площею 5 м2, розташованої в І торговій зоні на розі вулиць Вітовського та Лесі Українки.

Зобов’язати суб’єкта господарювання надати дві вітрини вказаної тимчасової споруди для розміщення сувенірної продукції.

 1. Продовжити терміном на один рік:
  1. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 10,0 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на вул. Академіка Сахарова, 33 в межах орендованої земельної ділянки.
  2. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 10,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на розі вулиць Євгена Коновальця та Академіка Сахарова.
  3. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 44,5 м2, розташованих в ІІ торговій зоні на вул. Євгена Коновальця, 42.
  4. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 9,9 м2, розташованої у І торговій зоні на перехресті вулиць Галицької та Сотника Мартинця.
  5. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки 6-ти зблокованих тимчасових споруд загальною площею 103,4 м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. Галицькій, 201 в межах орендованої земельної ділянки ТОВ «Карпат-Флора».
  6. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 12,0 м2, розташованих в ІІІ торговій зоні на вул. Гетьмана Мазепи, 168-А.
 2. Продовжити терміном на три роки суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 25,3 м2, розташованих в І торговій зоні на вул. Привокзальній, 9.
 3. Продовжити суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 22,2 м2 із зупинкою громадського транспорту площею 3,8  м2, розташованих у ІІІ торговій зоні на вул. Хіміків, поруч церкви св. Миколая до 02.08.2020 р. за умови погодження схеми розташування ТС з організацією, що експлуатує силовий кабель високої напруги.
 4. Дане рішення вступає в дію після сплати суб’єктами господарювання в 15-денний термін з дати прийняття цього рішення коштів до міського бюджету за фактичне користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 5. Паспорт прив’язки ТС оформляється управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.
 6. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).
 7. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.
 8. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання звернутися з заявою до управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.
 9. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувалась, до належного санітарно-технічного стану.
 10. Здійснювати контроль:
  1. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності (О. Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 10 рішення.
  2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.
 11. У випадку  реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.
 12. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.