Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження Договору про відшкодування різниці в т..."  № 1515 від 12.12.2019р. 
Документ №1515 від 12.12.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.12.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.12.2019р.  № 1515
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження Договору про відшкодування різниці в тарифах за перевезення пасажирів на автобусних маршрутах КП «Електроавтотранс»


Відповідно до статей 28, 30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про автомобільний транспорт», у зв'язку з зростанням вартості пального, запчастин, авто шин, витрат на заробітну плату та ріст інших витрат на експлуатацію міського автотранспорту (автобусів) з метою задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити розрахунок витрат на експлуатацію автотранспорту та розрахунок джерел збитків від експлуатації автотранспорту КП «Електроавтотранс» на 2020 рік (додається).
  2. Затвердити Договір про відшкодування різниці в тарифах за перевезення пасажирів на автобусних маршрутах КП «Електроавтотранс» з 1 січня 2020 року (додається).
  3. Управлінню транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради спільно з фінансовим управлінням міської ради передбачити кошти на відшкодування різниці в тарифах на послуги з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах КП «Електроавтотранс» між встановленим тарифом та економічно обґрунтованим тарифом.
  4. Управлінню транспорту та зв’язку (А.Гіглюк) на виконання п.2 рішення укласти відповідний договір.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків
Додатки:2011-2021 © Всі права застережено.