Рішення виконавчого комітету  "Про надання згоди на укладання договору переводу боргу ..."  № 1471 від 12.12.2019р. 
Документ №1471 від 12.12.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.12.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.12.2019р.  № 1471
м.Івано-Франківськ
 


Про надання згоди на укладання договору переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста


Керуючись ст. 27, ч. 5 ст. 28 ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 520 Цивільного Кодексу України, ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», враховуючи звернення фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «ЛКМ-Інвест» укласти договір переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста для будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського та соціального призначення на вул. Гетьмана Мазепи, 164, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «Спецмонтажбуд-ІФ».

2. Уповноважити першого заступника міського голови М. Вітенка та заступника міського голови - начальника фінансового управління В. Сусаніну на підписання договору переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.

Міський голова                                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.