Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення фестивалю "Різдво у Франк..."  № 1571 від 26.12.2019р. 
Документ №1571 від 26.12.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.12.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.12.2019р.  № 1571
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення фестивалю «Різдво у Франківську»


Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська, з метою належного відзначення свят новорічно-різвяного циклу, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


 1. Затвердити програму фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) спільно з Департаментом освіти та науки міської ради (І.Максимчук), Департаментом молодіжної політики та спорту (В.Матешко), управлінням економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (Н.Кромкач) і службою у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман) забезпечити проведення масових заходів та майстер-класів з ужиткового мистецтва на Вічевому майдані у січні 2019 року згідно з програмою фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1).
 3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради (М.Смушак) забезпечити:
 • встановлення турнікетів, біотуалетів біля сцени на Вічевому майдані на час проведення масових заходів згідно з програмою (додаток 1);
 • вивіз сміття на Вічевому майдані після проведення масових заходів згідно з програмою (додаток 1);
 • прибирання снігу (при потребі).
 1. Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (В.Дротянко) довести програму фестивалю «Різдво у Франківську» до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
 2. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради (О.Кошик) забезпечити вимкнення звукового супроводу світлодіодного екрану на Вічевому майдані з 15.00 год. до 19.00 год. у період з 02.01.2020р. до 19.01.2020р.
 3. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення масових заходів згідно з програмою фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1).
 4. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради (І.Влізло) клопотати перед національною поліцією про обстеження місць проведення масових заходів працівниками вибухотехнічного та кінологічного підрозділу ГУНП згідно з програмою фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1).
 5. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (І.Газукін), Івано-Франківському управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко):
 • здійснити обстеження території Вічевого майдану вибухотехнічною групою до проведення масових заходів згідно з програмою фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1);
 • забезпечити громадський порядок та патрулювання на Вічевому майдані під час проведення масових заходів згідно з програмою фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1).
 1. Комунальному підприємству «Муніципальна Варта» (М.Шутак) сприяти Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (І.Газукін) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) у забезпеченні громадського порядку під час проведення масових заходів згідно з програмою фестивалю «Різдво у Франківську» (додаток 1).
 2. Івано-Франківському МВ УДСНС України в Івано-Франківській області (В.Мацалак) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення масових заходів фестивалю згідно з програмою (додаток 1).
 3. КП «Івано-Франківськміськсвітло» (В.Шутка) забезпечити подачу електроенергії на сценічний майданчик (Вічевий майдан) під час проведення масових заходів фестивалю та у будиночки для проведення майстер-класів з ужиткового мистецтва.
 4. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (А.Гіглюк) забезпечити перевезення творчих колективів сіл приміської зони.
 5. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення фестивалю «Різдво у Франківську» відповідно до кошторису (додаток 2).
 6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконавчого комітету покласти на Департамент культури міської ради.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.
Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.