Рішення виконавчого комітету  "Про встановлення гастрономічного рекорду України "Найбі..."  № 4 від 02.01.2020р. 
Документ №4 від 02.01.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №529 від 04.08.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.01.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 02.01.2020р.  № 4
м.Івано-Франківськ
 


Про встановлення гастрономічного рекорду України «Найбільший банош»Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.08.2016 року № 529 «Про затвердження Положення про дрібно- роздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська», з метою ознайомлення з культурою та звичаями нашого народу та проведенням на належному рівні різдвяно-новорічних свят, виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Комунальному підприємству «Центр розвитку міста та рекреації» (Р.Василюк) забезпечити організацію та проведення гастрономічного рекорду України «Найбільший банош» 11 січня 2020 року на Вічевому майдані.

2. Управлінню охорони здоров‘я міської ради (М.Бойко) забезпечити медичне обслуговування на період проведення заходу.

3. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» (М.Шутак) залучити додатково необхідну кількість працівників для забезпечення належної охорони та забезпечення громадського порядку на період проведення заходу.

4. Комунальній установі «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба» (О.Бевський) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення заходу.

5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради (І.Влізло) здійснювати обстеження території поблизу місць проведення заходу на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів та вогнезаймистих речовин, здійснювати координацію роботи правоохоронних органів та пожежно-рятувальних служб.

6. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М.Смушак) надати турнікети для проведення заходу.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.ВітенкаМіський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.