Рішення міської ради  "Про звільнення та зменшення сплати пайової участі замов..."  № 383-34 від 18.12.2019р. 
Документ №383 від 18.12.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

22.12.2019 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(34  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 18.12.2019р.  № 383-34
 

Про звільнення та зменшення сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
       Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 року та   Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», прийнятого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 18.10.2013 року №1231-38, міська рада                                                                                                                

в и р і ш и л а:


       1. Звільнити від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

       1.1 Корчака В. В., Корчак Л. Л., Корчака А. В., Корчака В. В. щодо здійснення реконструкції квартири №__ з добудовою на вул. Степана Бандери, __;

       1.2 Таран Г. М., Гайдука Р. К. щодо здійснення реконструкції гуртожитку з добудовою додаткових приміщень на вул. В. Кубійовича, __.        

       2. Дати дозвіл на зменшення та зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

       2.1 обслуговуючому кооперативу «ЖБК «Трикотажний» щодо здійснення будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення (1 та 2 черги) на вул. Гетьмана Мазепи, 168 на вартість виконання робіт з влаштування позамайданчикових мереж водопроводу та каналізації.

       3. Зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

       3.1 товариству з обмеженою відповідальністю «ЛКМ-Інвест» щодо здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку №8 з приміщеннями соціально-побутового призначення на вул. Гетьмана                   Мазепи, 144 на вартість виконання робіт з прокладання позамайданчикових мереж водопроводу та господарсько-побутової каналізації в сумі     1 746 907,20 грн.

       4. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська від Замовників будівництва виконані роботи зазначені у п.п 2, 3 даного рішення та закріпити їх на праві господарського відання за       КП «Івано-Франківськводоекотехпром».        

       5. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та Замовникам будівництва здійснити прийняття-передачу по акту прийому-передачі.

       6. Фінансовому управлінню (В. Сусаніна) видати довідки-звільнення відповідно до п.1 і після фактичної передачі робіт, уточнити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста і внести відповідні зміни до укладених договорів, відповідно до пунктів 2, 3 (після виконання пунктів 4, 5 даного рішення).        

       7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.

Міський голова                                                             Руслан Марцінків
2011-2020 © Всі права застережено.