Рішення міської ради  "Про надання дозволу комунальному підприємству "Благоуст..."  № 21-36 від 24.01.2020р. 
Документ №21 від 24.01.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.01.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(36  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 24.01.2020р.  № 21-36
 

Про надання дозволу комунальному підприємству «Благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання автобусівКеруючись частиною 6 статті 59, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


вирішила:


1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Благоустрій» (М. Яцків) на укладання договору фінансового лізингу для придбання автобусів вартістю до 48,0 млн. грн. терміном на три роки.

2. Уповноважити виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердити істотні умови договору фінансового лізингу між АБ «Укргазбанк» та комунальним підприємством «Благоустрій» для придбання автобусів.

3. Надати повноваження на укладення та підписання договору фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк» та інших необхідних документів по даній операції фінансового лізингу директору комунального підприємства «Благоустрій» (М. Яцків).

4. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (В. Сусаніна) забезпечити фінансування внесків у статутний капітал комунального підприємства «Благоустрій» для виконання ним усіх зобов’язань відповідно до укладеного договору фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.

    Міський голова                                                                   Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.