Рішення міської ради  "Про затвердження зміни №1 до генерального плану с. Підп..."  № 436-35 від 27.12.2019р. 
Документ №436 від 27.12.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.12.2019 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(35  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 27.12.2019р.  № 436-35
 

Про затвердження зміни №1 до генерального плану с. Підпечери

Розглянувши текстові та графічні матеріали містобудівної документації «Зміна №1 до генерального плану с. Підпечери», враховуючи результати громадських обговорень, керуючись законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада


вирішила:


1. Затвердити містобудівну документацію «Зміна №1 до генерального плану с. Підпечери» (додається). 

2. Дане рішення набирає чинності після отримання позитивного рішення архітектурно-містобудівної ради при Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради.

3. Секретаріату міської ради (Н. Карабин) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному вебсайті Івано-Франківської міської ради.

4. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю виконавчого комітету міської ради (А.Лис) розмістити матеріали генерального плану у формі відкритих даних на єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

5. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради (О.Кошик) розмістити матеріали генерального плану зі змінами на офіційному вебсайті Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань містобудування та земельних відносин (В. Яблонь).


Міський голова                                                        Руслан Марцінків
Додатки:2011-2021 © Всі права застережено.