Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення культурно-мистецьких захо..."  № 133 від 06.02.2020р. 
Документ №133 від 06.02.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.02.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 06.02.2020р.  № 133
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка


Керуючись ст.ст.27,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою відзначення в місті Івано-Франківську 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Затвердити програму культурно-мистецьких заходів з відзначення 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (додаток 1).
  2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) забезпечити організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка згідно з програмою (додаток 1).
  3. Відділу патронатної служби міської ради (В.Дротянко) довести програму проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
  4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка відповідно до кошторису (додаток 2).
  5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконавчого комітету покласти на Департамент культури міської ради.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.