Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 179 від 13.02.2020р. 
Документ №179 від 13.02.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

17.02.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 13.02.2020р.  № 179
м.Івано-Франківськ
 

0179 130220


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради

вирішив:


 1. Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва:
  1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради для реконструкції газової котельні                     на вул. Матейки, 34А у м. Івано – Франківську.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Івано – Франківськ – Реставрація Р. І.» для реконструкції ділянки внутрішньоквартальної розподільчої теплової мережі поруч житлових будинків № 26, 28, 30                                на вул. О. Сорохтея у м. Івано – Франківську.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю "ІПВ – БУД" для нового будівництва офісної будівлі для надання транспортних послуг                             на вул. Вовчинецькій у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки: 2610100000:08:003:0836).
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю «М Груп Девелопмент» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку № 2 (згідно генплану) з приміщеннями громадського призначення на вул. Комунальній, 3 у м. Івано – Франківську.
  5. Товариству з обмеженою відповідальністю «М Груп Девелопмент» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку № 3 (згідно генплану) з приміщеннями громадського призначення на вул. Комунальній, 3 у м. Івано – Франківську.
  6. Товариству з обмеженою відповідальністю «М Груп Девелопмент» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку № 4 (згідно генплану) з приміщеннями громадського призначення на вул. Комунальній, 3 у м. Івано – Франківську.
  7. Товариству з обмеженою відповідальністю «М Груп Девелопмент» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку № 5 (згідно генплану) з приміщеннями громадського призначення на вул. Комунальній, 3 у м. Івано – Франківську.
  8. Товариству з обмеженою відповідальністю «Прованс Хоум» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими закладами громадського призначення на вул. Микитинецькій, 2, 2а, 4                         у м. Івано – Франківську.
  9. Товариству з обмеженою відповідальністю «Самсон – Імпекс» для реконструкції нежитлових приміщень № 16 – 37, № IV – X                                   з влаштуванням шатрового даху на вул. Василя Стуса, 35А у м. Івано – Франківську.
  10. Фізичній особі для реконструкції квартири № 1 з  добудовою та надбудовою на вул. Самійленка, 9 у м. Івано – Франківську.
  11. Фізичній особі для реконструкції квартири № 52 під торгово – офісні приміщення на вул. І. Пулюя, 2 у м. Івано – Франківську.
  12. Фізичній особі для реконструкції магазину з тарним складом  з добудовою та надбудовою під торгово – офісний будинок                               на вул. Крихівецькій, 102А у с. Крихівці.
  13. Фізичній особі для нового будівництва індивідуального житлового будинку на вул. 2000 – Річчя Різдва Хрестового у с. Вовчинець (кадастровий номер земельної ділянки:2610190501:09:005:0539).
  14. Фізичній особі для реконструкції нежитлових приміщень під квартиру на вул. Юліана Целевича, 3Б у м. Івано – Франківську.
 1. Внести зміни в п. 1.2. рішення виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради від 16.01.2020 р. № 59 «Про надання вихідних    даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва» Вовчинецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради для нового будівництва мереж водопостачання та водовідведення мікрорайону «Каскад-2» у с. Вовчинець та викласти в редакції:

«Вовчинецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради для нового будівництва мереж водовідведення мікрорайону «Каскад-2»                           у с. Вовчинець».

 1. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності  внести зміни в:
  1. Містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва від 14.12.2018 р. № 180-31.2.1-01 для реконструкції квартири №1 з прибудовою та нове будівництво господарської споруди                                                   на вул. Ремісничій, 6 у м. Івано – Франківську, видані фізичній особі.

3.2.  Містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва від 12.11.2018 р. № 158-31.2.1-01 для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з закладами громадського призначення на вул. Короля Данила, 48 у м. Івано – Франківську, видані товариству з обмеженою відповідальністю «Агенство правових технологій».

 1. Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва:
  1. Колективному підприємству фірмі «Лік» для нового будівництва зупинки громадського транспорту з приміщеннями громадського призначення на вул. Гетьмана Мазепи, 42 у м. Івано – Франківську.
  2. Фізичній особі для реконструкції частини квартири № 1 під торгово – офісне приміщення на вул. Бельведерській, 7 у м. Івано – Франківську.
  3. Фізичним особам для реконструкції квартири № 2 з добудовою та надбудовою на вул. Сніжній, 38 у м. Івано – Франківську.
  4. Фізичній особі для реконструкції квартири № 4 під торгово – офісні приміщення на бульварі Південному, 29 у м. Івано – Франківську.
  5. Фізичній особі для реконструкції квартири № 58 під торгове приміщення на вул. Євгена Коновальця, 121 у м. Івано – Франківську.
  6. Фізичним особам для реконструкції квартири № 6 з долученням частини приміщення загального користування (пристосування горища під житлові приміщення) на вул. Августина Волошина, 1 у м. Івано – Франківську.
  7. Фізичній особі для ремонтно – реставраційних робіт квартири № 2 з долученням частини приміщення загального користування (пристосування горища під житлові приміщення) на вул. Галицькій, 37                           у м. Івано – Франківську.

5.        Зобов’язати замовника:

5.1.        Отримати вихідні дані для проєктування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5.2.        Розробити проєктну документацію та затвердити її                                в установленому порядку.

5.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання  документа,  що  надає  право на  виконання  вищезазначених робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

5.4.        При проєктуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях        для проєктування об’єкта будівництва.

5.5.        Протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутися до відповідного органу місцевого самоврядування із заявою про визначення розміру пайової участі та отримати розрахунок пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.

6.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.