Рішення міської ради  "Про приватизацію об'єкта комунальної власності ..."  № 60-37 від 25.02.2020р. 
Документ №60 від 25.02.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.02.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(37  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 25.02.2020р.  № 60-37
 

Про приватизацію об’єкта комунальної власності
Керуючись законами України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету від 20.02.2020 року №      ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Затвердити висновок оцінювача про вартість нежитлових приміщень площею 13,6 кв.м, розташованих в будику на вул. Тролейбусній, 18 у                        м. Івано-Франківську (надалі - об’єкт приватизації), у сумі 99063,0 грн. (дев’яносто дев’ять тисяч шістдесят три гривні 00 коп.) з ПДВ.

2. Приватизувати об’єкт приватизації шляхом викупу фізичною особою-підприємцем Боднарчук Ларисою Василівною за ціною продажу, вказаною у                 п. 1 цього рішення.

3. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради                 (І. Гриненько) укласти договір купівлі-продажу об’єкта комунальної власності міста Івано-Франківська, вказаного у п. 1 цього рішення.

4. Після завершення приватизації нежитлових приміщень, вказаних в у               п. 1 цього рішення, КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» зняти їх з балансу в установленому законодавством порядку.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна (С. Гаєвський).

Міський голова                                                        Руслан Марцінків

2011-2020 © Всі права застережено.