Рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "П..."  № 334 від 12.03.2020р. 
Документ №334 від 12.03.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.03.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.03.2020р.  № 334
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок загальної електронної реєстрації дітей для зарахування їх до комунальних закладів дошкільної освіти населених пунктів, на які поширюється юрисдикція Івано-Франківської міської ради»

       Керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту» (зі змінами), Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305 (зі змінами), з метою створення кращих умов для заявників та вдосконалення системи формування електронного реєстру дітей для зарахування їх до закладів дошкільної освіти, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:


1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення «Про затвердження Положення про порядок загальної електронної реєстрації дітей для зарахування їх до комунальних закладів дошкільної освіти населених пунктів, на які поширюється юрисдикція Івано-Франківської міської ради» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.