Рішення міської ради  "Про заходи щодо запобігання масового розповсюдження кор..."  № 80-38 від 16.03.2020р. 
Документ №80 від 16.03.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про втрату чинності абзацу 2 пункту 7 рішення міської ради від16.03.2020р. № 80-38 "Про заходи щодо запобігання масового розповсюдження коронавірусної хвороби на території Івано-Франківської міської ради"
Рішення міської ради  №174 від 19.06.2020р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "Про заходи підтримки суб'єктів господарювання, які користуються окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення всесезонних торгових майданчиків та стаціонарних атракціонів в зв'язку з встановленням карантину та обмежувальних заходів"
Рішення виконавчого комітету  №384 від 26.03.2020р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "Про втрату чинності абзацу 2 пункту 7 рішення міської ради від 16.03.2020р. № 80-38 "Про заходи щодо запобігання масового розповсюдження коронавірусної хвороби на території Івано-Франківської міської ради"
Рішення виконавчого комітету  №612 від 11.06.2020р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

20.03.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(38  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 16.03.2020р.  № 80-38
 

Про заходи щодо запобігання масового розповсюдження коронавірусної хвороби на території Івано-Франківської міської ради


Керуючись ст. ст. 26, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», рішення № 7  від 16.03.2020 року спільного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової міської протиепідемічної комісії, міська рада

вирішила:


1. Затвердити розпорядження міського голови від 16.03.2020 р. № 128-р «Про невідкладні дії щодо забезпечення обмежувальних заходів безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2».

2. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М. Бойко):

2.1. Підготувати звернення до Кабінету Міністрів України з клопотанням про забезпечення пришвидчення поставки необхідних засобів захисту від коронавірусу і тестових систем лікарняним закладам міста Івано-Франківська;

2.2. Перепрофілювати ліжка, в КНП ЦМКЛ, КНП МКЛ №1, КНМ МДКЛ, КНМ МКПЦ, згідно вимог, на випадок масового поступлення пацієнтів з респіраторними симптомами.

2.3 Звернутися до суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються продажем лікувальних препаратів, засобів індивідуального захисту, антисептичних препаратів, дезінфекційних середників щодо забезпечення достатніх обсягів вищевказаних виробів медичного призначення, та не здійснювати підвищення цін.


3. Департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради ( В. Семанюк) посилити роботу з надання соціальних послуг одиноким людям, людям з особливими потребами, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам.

4. Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради ( Н. Кромкач):


4.1. Звернутися до власників, орендарів, об’єктів ринкового господарства проводити дезінфекцію зазначених об’єктів;

       4.2. .З 17 березня 2020 року з 00.00 год тимчасово зупинити роботу   об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на  території Івано-Франківської ОТГ, до особливого розпорядження;

- кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;

- фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів. Спортивних майданчиків та стадіонів;

- водних парків, усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

- торговельно-розважальних центрів;

- будівельних ринків та інших (крім продуктових);

- ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

- інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).


       4.3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ,організацій усіх форм власності вжити заходів щодо  обмеження роботи працівників, за можливості перейти на дистанційну форму роботи, внести зміни до графіку та режиму роботи.


5. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (А. Гіглюк) обмежити рух комунального та приватного транспорту на тролейбусних та автобусних маршрутах загального користування.


6. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради ( М. Смушаку) зовов’язати  керівників підприємств, установ, організацій  усіх форм власності, на балансі та в користування яких перебувають об’єкти транспортної інфраструктури та благоустрою здійснювати санітарну обробку об’єктів.


7. Центру надання адміністративних послуг, його територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях (Б. Питель), Департаменту соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради ( В. Семанюк) тимчасово обмежити прийом громадян.


7. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук), АТ «Прикарпаттяобленерго» ( О. Бубен), Івано-Франківське відділення АТ Івано-Франківськгаз» (А.Струк), ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» ( Є.Герасименко), СТЕК ( С. Мельник) та іншим експлуатуючим організаціям забезпечити безперебійне водопостачання, електропостачання, газопостачання. Заборонити планові роботи, крім аварійних робіт.


8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу посадових обов’язків.


Міський голова                                      Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.