Рішення виконавчого комітету  "Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVI..."  № 359 від 19.03.2020р. 
Документ №359 від 19.03.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.03.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.03.2020р.  № 359
м.Івано-Франківськ
 


Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади


Керуючись ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Кодексу Цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2011 року № 893 «Про затвердження Правил санітарної охорони території України», Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211» («Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»), протоколу № 8 від 18.03.2020 року спільного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової міської протиепідемічної комісії, виконавчий комітет


вирішив:


1. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук) призупинити освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року.

2. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М. Бойко):

2.1 припинити (тимчасово) проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних; забезпечити дотримання вимог протиепідемічного режиму, обмежити відвідування пацієнтів, організувати дистанційне спостереження за вагітними, дітьми, пацієнтами з хронічними захворюваннями, рекомендувати самоізоляцію, тощо;

2.2 забезпечити, за необхідності, перепрофілювання ліжок і відділень у стаціонарних закладах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, на випадок масового поступлення пацієнтів з ознаками респіраторних захворювань, забезпечення роботи всіх служб закладу в цілодобовому режимі, забезпечити медичний персонал засобами індивідуального захисту;

2.3 створити резерв лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, а також медичного обладнання.

3. Управлінню транспорту і зв’язку міської ради (А. Гіглюк) з 00 год. 00 хв. 19.03.2020 року до скасування обмежувальних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19, зупинити роботу громадського транспорту на тролейбусних та автобусних маршрутах загального користування на території Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади.

4. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Н. Кромкач):

4.1 рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості також роботи в режимі реального часу дистанційно;

4.2 заборонити до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

5. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Н. Кромкач) спільно з Департаментом культури Івано-Франківської міської ради (Н.Загурська), Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І. Максимчук), Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради (В. Матешко) в межах відповідних компетенцій вжити заходів щодо інформування суб’єктів господарювання про необхідність дотримання вимог пункту 4 цього рішення виконавчого комітету міської ради.

6. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (І. Газукін) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О. Костенко), КП «Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак), КУ «Міська аварійно-рятувальна служба» (О.Бевський), Управлінню транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради (А. Гіглюк), Управлінню економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Н.Кромкач) забезпечити в межах компетенції контроль щодо здійснення заходів з протидії поширенню коронавірусу COVID-19, виконання рішень міської комісії ТЕБ і НС, міської протиепідемічної комісії в місцях масового перебування громадян.

7. Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В. Семанюк) забезпечити контроль за проведенням протиепідемічних заходів у Черніївському відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

8. Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В. Семанюк), Івано-Франківському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Л. Дикун), Івано-Франківському міському центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (М. Кушнір) посилити роботу з надання соціальних послуг одиноким людям, людям з особливими потребами, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та іншим соціально незахищеним верствам населення.

9. Службі у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І. Рохман) посилити роботу щодо соціального захисту дітей, які перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

10. Центру надання адміністративних послуг (Б. Питель):

10.1        призупинити прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська, його територіальних підрозділах та у віддалених робочих місцях адміністратора ЦНАП м. Івано-Франківська;

10.2 розмістити оголошення про призупинення прийому громадян в Центрі надання адміністративних послуг, його територіальних підрозділах та у віддалених робочих місцях адміністратора ЦНАП на офіційному сайті ЦНАП м. Івано-Франківська (www.cnap.if.ua), та на сторінці ЦНАП у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/cnapif);

10.3 здійснювати консультації громадян за телефоном 0342 75-01-19 та на офіційному сайті ЦНАПу (www.cnap.if.ua), на сторінці ЦНАПу у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/cnapif);

10.4 забезпечити опрацювання онлайн послуг та послуг, які надійшли засобами поштового зв’язку;

10.5 здійснювати видачу результатів адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг, у тому числі послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі ID картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

10.6        з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

11. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська), Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради (В.Матешко), Департаменту освіти та науки міської ради (І.Максимчук), керівникам інших виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, засновником яких є Івано-Франківська міська рада, відповідно до сфер діяльності та компетенцій:

11.1 заборонити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;

11.2 вжити заходів для обмеження режиму роботи працівників, за можливості їх переведення на дистанційну форму роботи або запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи чи роботу, визначену трудовим договором вдома із внесенням змін до графіків (режимів) роботи на термін дії карантинних заходів;

11.3 забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;

11.4 утриматись від направлення працівників у відрядження за межі міста під час дії карантинних заходів;

11.5 забезпечити проведення у підпорядкованих закладах та установах профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

12. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу посадових обов’язків.

Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.