Рішення виконавчого комітету  "Про створення житлової комісії з обліку внутрішньо пер..."  № 344 від 12.03.2020р. 
Документ №344 від 12.03.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.03.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.03.2020р.  № 344
м.Івано-Франківськ
 


Про створення житлової  комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам та затвердження  положення про житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019  № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», керуючись ст. 30, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

в и р і ш и в:


1. Створити житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, та затвердити її склад (додаток 1).

2. Затвердити Положення про житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам  (додаток 2).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка. 


Міський голова                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.