Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення спрощених закупівель та п..."  № 459 від 07.05.2020р. 
Документ №459 від 07.05.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.05.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 07.05.2020р.  № 459
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення спрощених закупівель та процедур закупівель у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради


Керуючись Законом України від 19 вересня 2019 року №114-ІХ «Про публічні закупівлі», ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 року №557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», з метою забезпечення здійснення спрощених закупівель та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради відповідно до чинного законодавства, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Призначити уповноваженою особою головного спеціаліста відділу моніторингу виплати заробітної плати та використання найманої праці управління праці Івано-Франківської міської ради Кіщука Макарія Миколайовича.

2.Уповноваженій особі забезпечити відповідно до законодавства організацію та проведення спрощених закупівель та закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень.

3. Діючому тендерному комітету забезпечити відповідно до законодавства організацію та проведення процедур закупівель (відкриті торги, торги з обмеженою участю, конкурентний діалог, переговорна процедура закупівлі).

4. Затвердити положення про уповноважену особу (додається).

5. В разі відсутності уповноваженої особи (під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці) на даний період може бути визначена особа, яка буде виконувати обов’язки уповноваженої особи.

6. Враховуючи збільшення навантаження, інтенсивності праці, встановити щомісячно додатково преміювання уповноваженої особи в розмірі 80% посадового окладу, в межах фонду оплати праці на відповідний рік.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І. Шевчука.
Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.