Рішення міської ради  "Про включення складу мінеральних добрив на вул. І. Фран..."  № 94-39/1 від 08.05.2020р. 
Документ №94 від 08.05.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.05.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(39/1  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 08.05.2020р.  № 94-39/1
 

Про включення складу мінеральних добрив на вул. І. Франка, 2Б в с. Добровляни Тисменицького району в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», рішенням Добровлянської сільської ради від 03.03.2019 року №137-19/2019, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від 30.04.2020 року № 436), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Припинити право оперативного управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на склад мінеральних добрив, розташований за адресою: Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Добровляни, вул. І. Франка, 2Б.

2. Включити склад мінеральних добрив площею 127,5 кв.м, який розташований за адресою: Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Добровляни, вул. І. Франка, 2Б, в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

3. Затвердити висновок про вартість нерухомого майна – складу мінеральних добрив загальною площею 127,5 кв.м за адресою: Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Добровляни, вул. І. Франка, 2Б, станом на 31.03.2020 р., в сумі 103 785 грн. (сто три тисячі сімсот вісімдесят п’ять гривень 00 копійок) без ПДВ.

4. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 2 цього рішення, шляхом продажу з аукціону з умовами.

5. У разі якщо для участі в аукціоні з умовами з продажу об’єкта, вказаного у п. 2 цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в аукціоні, або у разі відмови єдиного покупця, який подасть заяву на участь в аукціоні з умовами з продажу цього об’єкта, чи переможця від підписання протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 4 цього рішення.

6. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько):

- забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 2 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, та інформаційного повідомлення в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України;

- у разі настання обставин, зазначених в п. 5 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єкта, зазначеного в  п. 2 цього рішення.

7. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного у п. 2 цього рішення, виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради зняти його з балансу в установленому законодавством порядку.

8. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна (С. Гаєвський).
Міський голова                                                        Руслан Марцінків


2011-2020 © Всі права застережено.