Рішення міської ради  "Про включення нежитлового під-вального приміщення в буд..."  № 97-39/1 від 08.05.2020р. 
Документ №97 від 08.05.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.05.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(39/1  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 08.05.2020р.  № 97-39/1
 

Про включення нежитлового під-вального приміщення в будинку на вул. Сухомлинського, 2А, корпус 3 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від 26.03.2020 року №390), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлове підвальне приміщення площею 93,3 кв.м, яке розташоване в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сухомлинського, 2А, корпус 3,  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом продажу з аукціону з умовами, зокрема з умовою щодо цільового використання покупцем об’єкта приватизації, а саме: об’єкт приватизації може використовуватись для здійснення будь-яких видів діяльності, які не заборонені законодавством України, окрім продажу алкогольних напоїв.

3. У разі якщо для участі в аукціоні з умовами з продажу об’єкта, вказаного у п. 1 цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в аукціоні, або у разі відмови єдиного покупця, який подасть заяву на участь в аукціоні з умовами з продажу цього об’єкта, чи переможця від підписання протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 2 цього рішення.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько):

- забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, та інформаційного повідомлення в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України;

- у разі настання обставин, зазначених в п. 3 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єкта, зазначеного в  п. 1 цього рішення.

5. Доповнити перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська, затверджений ухвалою  Івано-Франківської міської ради народних депутатів від 15.09.1993 р.  "Про затвердження державного майна, що належить до комунальної власності Івано-Франківської Ради народних депутатів", об’єктом нерухомого майна – нежитловим приміщенням за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Кармелюка, 51

6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна (С. Гаєвський).
Міський голова                                                        Руслан Марцінків

2011-2020 © Всі права застережено.