Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 560 від 04.06.2020р. 
Документ №560 від 04.06.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Івано-Франківську
Рішення міської ради  №391 від 15.12.2017р. Чинний
Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про втрату чинності п. 1.2. рішення виконавчого комітету міської ради від 04.06.2020 р. № 560 "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську"
Рішення виконавчого комітету  №808 від 30.07.2020р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.06.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.06.2020р.  № 560
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від  15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

 1. Надати дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 17,5 м2, розташованої в ІІ торговій зоні на перехресті вулиці Короля Данила та Південного бульвару.

1.2. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 25,0 м2, розташованої в І торговій зоні на вул. Дністровській, 3.

 1. Продовжити дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити суб’єкту господарювання ахітектурний тип тимчасової споруди площею 24,48 м2, розташованої у І торговій на вул. Дністровській, 3.

3. Продовжити терміном до 04.06.2021 р.:

  1. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 25,02 м2, розташованої у ІІІ торговій на вул. Тролейбусній, 2.
  2. Суб’єкту господарювання дію паспорта прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд площею 17,6 м2 та 14,7 м2, розташованої у ІІІ торговій на вул. Тролейбусній, 2.
  3. Суб’єкту господарювання товариству з обмеженою відповідальністю «Галичина-Табак» дію паспорта прив’язки тимчасової споруди площею 5,0 м2, розташованої у ІІІ торговій на вул. Тролейбусній, 2.
 1. Дане рішення вступає в дію після сплати суб’єктами господарювання в 15-денний термін з дати прийняття цього рішення коштів до міського бюджету за фактичне користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 2. Паспорт прив’язки ТС оформляється управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.
 3. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).
 4. Впродовж 4-ох місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової споруди у відповідність до паспорта прив’язки.
 5. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання звернутися з заявою до управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.
 6. У випадку невиконання цих вимог, паспорт прив’язки тимчасової споруди анулюється, а суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду та привести елементи благоустрою, що використовувалась, до належного санітарно-технічного стану.
 7. Здійснювати контроль:
  1. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності (О. Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 8 рішення.
  2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.
 8. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.
 9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.