Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 603 від 11.06.2020р. 
Документ №603 від 11.06.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

15.06.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 11.06.2020р.  № 603
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       1.1. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Є. Герасименко) на проведення земляних робіт для реконструкції кабельної лінії на вул. Б. Хмельницького, 73, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.2. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для реконструкції розподільного газопроводу на вул. Стефаника, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. ТОВ «БК Галицька» (Б. Борис) на проведення земляних робіт для перенесення існуючих повітряних ліній на вул. Заклинських, поруч будинку № 2, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Максимовича, 15 - Надрічній, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на Площі Ринок, 5, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.6. ПП «Роса-ІФ» (Ю. Ткачук) на проведення земляних робіт для реконструкції зовнішніх мереж каналізації на набережній ім. В. Стефаника, 32-34 А, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.7. ТОВ «Арсенал Сіті» (Т. Виноградник) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Національної Гвардії – вул.О.Сорохтея – вул. Гвардійській - вул. О.Довженка – набережній ім. В.Стефаника, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.8. Солодкій Лідії Петрівні на проведення земляних робіт для прокладання мережі каналізації на вул. І. Ремболовича, 5 А, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.9. ТОВ «Альянс ІФ-БУД» (М. Буній) на проведення земляних робіт для прокладання мереж водопостачання та каналізації на вул. Незалежності, 146-148, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

       2.1. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А. Струк) на проведення земляних робіт для реконструкції розподільного газопроводу на вул. Левка Лук’яненка – Крушельницької – площі Міцкевича.

       2.2. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. М. Грушевського, 38.

       3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» наступним суб’єктам господарювання:

       3.1. ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (С. Мельник) на проведення земляних робіт для заміни тепломережі на вул. Академіка Сахарова, 21 А.

       3.2. ТОВ «Станіславська будівельна компанія» (А. Самборський) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Левка Лук’яненка.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
        Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.