Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 596 від 11.06.2020р. 
Документ №596 від 11.06.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

15.06.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 11.06.2020р.  № 596
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради

вирішив:


 1. Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва:
  1. Микитинецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради Івано – Франківської області для нового будівництва водопровідної мережі на провулках з вул. Юності у с. Микитинці.
  2. Микитинецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради Івано – Франківської області для нового будівництва водопровідної мережі на вул. Крушельницької у с. Микитинці.
  3. Хриплинській сільській раді Івано – Франківської міської ради для нового будівництва мереж водопостачання та водовідведення на вул. Елеваторній, в районі житлових будинків №№ 2-4 у с. Хриплин.
  4. Фізичній особі для реконструкції творчої майстерні № 115 під квартиру на вул. Василя Стуса, 30Б у м. Івано – Франківську.
  5. Фізичній особі для реконструкції квартири № 112 під торгово – офісні приміщення на вул. Вовчинецькій, 196 у м. Івано – Франківську.

2.        Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності внести зміни в:

2.1. Містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва від 24.06.2019 р. № 104-31.2.1-01 для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Гетьмана Мазепи, 128/1, 2, 3, 4 у м. Івано – Франківську, видані фізичним особам.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проєктування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проєктну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

3.4.        При проєктуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проєктування об’єкта будівництва.

3.5.        Протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутися до відповідного органу місцевого самоврядування із заявою про визначення розміру пайової участі та отримати розрахунок пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.